Nevíte, kde vám hlava stojí? Zapomněli jste vyzvednout děti u prarodičů? Chybí Vám organizace celé vaší rodiny? Chcete-li, aby žonglování dětí mezi pracujícími rodiči, organizování jejich péče, udržování čisté domácnosti nebyl jen chaos, bez rodinného kalendáře se neobejdete.

Šťastného Valentýna miláčku! Při rozhodování, čím obdarovat svou lásku, vám vždy rádi pomůžeme. Víme, že už pravděpodobně máte rezervovaný stůl v restauraci, ale mysleli jsme si, že vám nabídneme několik užitečných rad ohledně toho, co by se vašim partnerům mohlo líbit! Dali jsme dohromady 3 nejlepší dárky pro ni a pro něj  k Valentýnu. 

1. leden rovná se novoroční předsevzetí. Na začátku každého roku si spousta lidí dává předsevzetí. A rok co rok je nedokáží dodržet.

Ani jsme se nenadáli a už se vezeme na vlně adventu. Mnozí z nás už mají naklizeno, vyzdobený a načančaný byt, nakoupené dárky, někteří dokonce i napečeno. Ovšem jako by k té dokonalé vánoční atmosféře ještě pořád něco chybělo. Sníh? Dost možná. Zkusme ho společně přivolat sladkou bílkovou polevou na perníkových dekoracích.

Název může napovídat, že půjde o kalendář plný kávy. Ale vše je jinak. Vymysleli jsme pro vás rychlý a úžasný aktivity adventní kalendář pro celou rodinu.

Místo sladkostí či maličkostí máme pro vás tip na akčnější adventní kalendář. S námi ho zvládnete během chvíle a hlavně díky němu budete mít na památku spoustu nezapomenutelných fotek.

Obývák provoněný jehličím jsou ty pravé Vánoce. Ano, živý vánoční stromek je prostě nenahraditelný. Nechce se vám kupovat živý stromek z nějaké plantáže z druhé straně Evropy, který nakonec skončí v lednu u popelnic?

Máme pro vás tip šetrnější způsob, a tím je půjčovna vánočních stromků. Ano, dnešní době si už stromek můžete půjčit a nemusíte se starat o jeho likvidaci. Je to nejjednodušší způsob jak pořídit živý vánoční stromek.

Zapomeňte letos na čokoládový adventní kalendář z obchodu. Máme pro vás tip na kalendář, který nadchne vás i vaše děti. Zkuste odpočítávání do Štědrého dne s Nesladkářem.

Před časem jsem nabyla dojmu, že potřebuji zlepšit svůj neúhledný rukopis. Plna odhodlání vrhnout se do krásného písma po hlavě jsem si koupila dvě knihy s teorií a několika příklady, také fixy, různě silné i štětcové. Přes veškeré pokusy kopírovat předtištěné vzory, nebylo to ono. Až hledání na Instagramu mi nabídlo profil Letterart.cz.